Terapeutické konzultace

Chceme-li léčit duši člověka, nelze ignorovat, co nám říká jeho tělo. Chceme-li léčit jeho tělo, musíme prozkoumat hlubiny duše. Kdo se chce dostat ven, musí dokonale poznat, co je uvnitř. Najít cestu do středu labyrintu duše. Skutečné zdraví začíná tam uvnitř.

Psychosomatická terapie využívá jak postupy zaměřené čistě na psychiku, tak zaměřené na tělo. Vždy je potřeba pracovat s obojím – s duchem i s hmotou. Pak zjistíte, že nejde jen o jinou interpretaci nemocí, ale že její principy jsou univerzální a využitelné pro řešení daleko širšího spektra problémů. Labyrintem duše vás bude provázet Mgr. Renata Ježková.

Bachovy esence na míru 

Síla rostlin ukrytá v nenápadných lahvičkách. Bachova květová terapie je to nejjemnější, co lze k podpoře psychiky použít a přesto (nebo spíš právě proto) dokáže často úžasné věci. Chcete si nechat namíchat směs přesně pro sebe nebo se sami naučit s květovými esencemi pracovat? Stačí se nám ozvat.

Výživové poradenství nejen pro sportovce

Správně sestavit jídelníček, vybrat vhodné doplňky stravy a pracovat na sobě v souladu s tělem a ne proti němu. To, co dřív řešili hlavně profesionální sportovci, se však hodí úplně každému. Nejen kvůli vysoké míře stresu, které je dnešní člověk vystaven. Program přesně na míru vám sestaví zápasnice a certifikovaná trenérka MMA,  biohackerka Lucka Komárková.